Adı Fenerbahçe ile Anılan Romelu Lukaku Kararını Verdi

Fenerbahçe Başkan Adayı Aziz Yıldırım’ın transfer edeceğiz diye açıkladığı Romelu Lukaku ile ilgili yeni gelişmeler yaşanıyor. Jose Mourinho’nun Fenerbahçe’nin başına geçmesiyle Sarı-Lacivertli kulüpte Lukaku, sesleri yükselmeye başladı.

Aynı zamanda adı Napoli’yle de anılan Romelu Lukaku, HLN’ye yaptığı açıklamada geleceğiyle ilgili kararını verdiğini söyledi. Deneyimli forvet, “Geleceğimle ilgili kararımı çoktan verdim, ne olacağını biliyorum” ifadelerini kullandı.

NAPOLI’YE GİTME İHTİMALİ ARTTI

Lukaku sözlerinin devamında “Verdiğim kararı açıkladığım zaman herkes benimle aynı fikirde olacaktır. Ne zaman bir yerde kalmaya ya da ayrılmaya karar versem bunun doğru bir seçim olduğu ortaya çıktı” şeklinde konuştu.

Daha sonra Romelu Lukaku’ya şu ana kadar çalıştığı en iyi teknik direktör soruldu. Belçikalı golcü “Şüphesiz” diyerek Antonio Conte’nin adını verdi. Hatırlanacağı üzere Napoli dün yaptığı resmi açıklamayla teknik direktörlük görevine Antonio Conte’yi getirmişti.

Lukaku “Teknik direktör geleceğini seçmede belirleyici bir faktör mü?” sorusuna ise “Evet, koçla ilişkim belirleyici. Bir kadınla olan ilişki gibi. Artık yürümüyorsa neden birlikte olalım ki?” dedi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir